Hana Šišperová

Kdo jsem

Nejrůznějšími cestami přimíchám barvy do vašich dnů. Poradím vám například s výběrem barev pro podnikání i domov. Pozvu vás do své virtuální školy barev nebo na živé Povídání o barvách. Promluvím si s vámi o chybějících „barvách“ (kvalitách) vašeho prožívání. Jsem vaší průvodkyní tajuplným světem automatické kresby. Setkávám se s vámi v kurzech relaxačního kreslení a na Pastelkování (pro děti i dospělé). Tvořím obrázky pro radost i programované obrázky k sebeléčení.

Kde se začal psát tento příběh?

Snad u prvního malování kouskem cihly na chodník. U prvních pokreslených stránek v sešitech… touhu kreslit jsem rozvíjela na střední škole uměleckých řemesel v Brně.

Nová přátelství, pomaturitní studium na zdravotní škole i životní okolnosti mi umožnily rozšířit obzory i o praktickou cestu péče o nemocné. Samostudium arteterapie a psychologie u mě vlastně nikdy neskončilo. Zájem o psychologii mne dovedl také k absolvování kurzu EFT (techniky emoční svobody) u paní Libuše Pánkové.

Zájem o užitý grafický design i vztah k textařině jsem na více než patnáct let propůjčila reklamním a marketingovým účelům.

V listopadu 2014 jsem úspěšně absolvovala kurz Psychografické kresby o od tohoto data jsem už s pastelkami v každodenním spojení. Automatická kresba skvěle propojuje mé zájmy o celostní pohled na člověka, zdraví jeho těla i duše a barevné prožívání přítomnosti. Při osobních konzultacích úročím poznatky získané automatickou kresbou spolu s numerologií, grafologií, enneagramem a rozhovorem s klientem, což umožňuje nevšední záběr mého poradenství.

Mezi dovednosti, kterých si mí klienti cení, patří schopnost naslouchat, povzbuzovat víru v uzdravení, poradenství ve věci využití vlastní energie, konzultace trochu jinak – formou procházky do přírody, záliba v petroterapii, aromaterapii, aurasomě. Několikrát jsem si také vyzkoušela uvádění vernisáže.

Dalšími mými zájmy jsou četba, autorská poezie, poezie pro děti a literární tvorba vůbec, hudba, tarot, intuitivní tanec, pobyt v přírodě.

Jsem hrdá maminka dvou úžasných dcer Kateřiny a Magdaleny. Bytost s duší básnířky obdařená intuicí i žena současnosti s praxí kreativní textařky a dizajnérky, která nejraději hledá a nachází inspiraci v přírodě. Baví mě také spolupráce na projektu MAKABOX, protože chvíle společného tvoření rozsvěcí nadšení v dětských očích a co je víc?

Sdílejte pomocí: