Ženská ruka se lžičkou a šálkem kávy na schůzce

Konzultace s automatickou kresbou

Často se mě ptáte, co vlastně dělám. Proto jsem na vysvětlenou sepsala článek, kde vám přiblížím jednu část své činnosti: konzultace s automatickou kresbou.

Nevíte si rady?

Vystřídali jste už mnoho léčebných metod a vaše potíže stále přetrvávají? Možná je načase podívat se na věc z jiného úhlu. Chcete pochopit skutečnou příčinu obtíží? Dopátrat se toho, na co vaše tělo reaguje z psychosomatického hlediska? Využijte osobní setkání. Svěřte se s tím, co vás trápí a zraňuje. Nahlédnu pomocí automatické kresby na vaši vitalitu. Taky vás zajímá, kam se ztrácí vaše životní energie? Zaznamenám stav jednotlivých energetických center v těle. Pokud najdu nerovnováhu v některé oblasti – společnými silami zapracujeme na harmonizaci. Automatická kresba je cenným pomocníkem i v diagnostice, protože dokáže zaregistrovat změny ve vašem těle ještě před vypuknutím samotné nemoci. Testováním jsem si mnohokrát potvrdila, ze se za únavou může skrývat nízká hladina minerálů, vitaminů nebo stopových prvků v těle.

Najděme řešení.

Automatickou kresbou zjišťuji i vhodné doplňky léčby, metody čištění organismu nebo nejlepší možnou formu regenerace. Konzultace vám může být nápomocná i v otázkách profese, seberealizace. Nejčastějším tématem konzultací bývají zpřetrhané mezilidské vztahy. Plácáte se v partnerství? Řešíte konflikt v rodině? Nezvládáte děti? Pěstujete si nezdravé vzorce chování, potažmo myšlení? Vyčerpává vás každodenní stres? I s tímto můžete přijít za mnou. Partnerský aurogram (test, kdy jsem propojujícím článkem v procesu automatické kresby) zachytí velmi jemné nuance vaší partnerské komunikace. Kresba vytáhne z podvědomí informace o tom, nakolik jste na sebe “naladěni” i naopak, kde to skřípe. Možná nejste zrovna sdílný typ a spíš než schůzku využijete možnost konzultace na dálku. V tom případě budu potřebovat vaši aktuální fotografií, datum narození a alespoň základní popis toho, co vás momentálně trápí.

Stoprocentní diskrétnost.

Můžete se spolehnout, že vše, co mi svěříte, zůstane jen mezi námi. Respektuji vaši individualitu, na základě které volím uzdravující cestu. Samotnou konzultací to ale nekončí. Když přijmete nová poznání a dojde k pochopení souvislostí, nastane fáze ještě důležitější – nekončící práce pro zlepšení kvality vašeho života. Jsem pro barevnější život každého z nás, protože teprve, když začneme u sebe, můžeme změnit svět v lepší místo. Změna nepřichází ze dne na den, ale vyplatí se vytrvat. Někdy je až zarážející, jak málo stačí. Růst na drobnostech každodenního života je dobrá cesta. Nečekejte, že to za vás někdo udělá a učiňte první krok už dnes. Rozhodněte se žít barevněji!

Máte moji podporu. Pro objednání konzultace volejte: 777757790 nebo pište na e-mail: info@jakzitbarevneji.cz

S pokorou, úctou a vděčností za barvy života

Hana Šišperová

Sdílejte pomocí

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík