Rovnováha

Posledních pět let zprostředkuji dar automatické kresby pro širší okruh lidí, než jen rodinu a kamarády. Za tu dobu jsem si díky zpětným vazbám svých klientů zmapovala, jak může automatická kresba prospět ve vztazích, nastartovat uzdravující procesy nebo prostě jen potěšit a pohladit na duši. Jak všichni víme, osobní setkání už dlouho nejsou možná. Proto teď neučím ve svých oblíbených kurzech kreslení, nepořádám semináře, ani vás nemůžu pozvat k osobní konzultaci. Veškerá moje činnost se v současné době omezuje na práci na dálku. Nejoblíbenější položkou ze služeb, které nově prodávám na webu, je bezkonkurenčně kresba osobního aurogramu. Dokážu ji zprostředkovat včetně psychografického rozboru bez dlouhého čekání a mnohdy je to odrazový můstek k dlouhodobější spolupráci s klienty. S narůstající důvěrou přirozeně roste i zodpovědnost ke každému z vás. Zakládám si na maximální diskrétnosti, empatii i komunikačních schopnostech a neustále se vzdělávám i v doprovodných technikách.

Nejspíš nevíte, že jsem kreslení a popis aurogramu první rok po absolvování kurzu trénovala bezplatně. Celých pět let poté jsem držela hodnotu aurogramu na zaváděcí ceně. Dnes si uvědomuji, že je načase pokročit i v oblasti cenotvorby. Vyjádřit sobě úctu za vynaložený čas. Zohlednit vydanou energii. Doslova zhodnotit zkušenosti a specifické nadání i náročnost. Poslední týdny mě utvrzují v tom, že změna je zkrátka nevyhnutelná.

Právě aktivity nabízené na dálku tvoří jádro mé činnosti. Kromě osobních a partnerských aurogramů, jsou to numerologické rozbory, skype konzultace, či kresba osobních programovaných obrazů na zakázku. Rozhodla jsem se tedy probudit na dlouho uspané ceny a do těch nových promítnout čas věnovaný zdokonalování v technice, seberozvoji i celkovou náročnost. Věřím, že změnu ceníku pochopíte a přijmete jako projev rovnováhy mezi vynaloženou energií a stupňující se kvalitou výstupu. Pro mě je toto toto poslání vždy radostí a vaše spokojnost prioritou.

Sdílejte pomocí

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík