Ze tmy se rodí světlo

Jak by se vám líbilo, kdyby si každý z nás mohl nový rok vymalovat po svém? Den po dni, měsíc po měsíci? Do každého okamžiku namíchat odstíny, které nás dělají šťastnými, barvy souznící s paletou naší duše. Do každého tahu štětce vepsat sílu a energii. Vnímat v každé kresbě tu nejlepší možnou vitalitu těla, kondici a zdraví? Navrhnout obrazy svého života plné slunce, radosti a lásky. Posílit program bohatství ducha i hmoty. Zesílit a podpořit to nejkrásnější, na co stačíme ve svých představách… Že to zní jako pohádka?

A co když vám řeknu, že je to možné? Pojďme zasednout k pomyslnému plátnu života a vizionářsky klást jednu barvu vedle druhé v jejich plnosti, zářivosti a hloubce. Prociťme, co chceme ve svém životě opravdově posílit. Co přitáhnout? Co uzdravit? Dosaďte si to své…

V posledních prosincových dnech vás zvu do společné výzvy.

Tvořte! Za každým obrázkem/výtvorem si představte měsíc nového roku. Naplňte nejdivočejší sny, zapomeňte na limity a ztvárněte „vesmírné kódy“, na jejichž energetickém základě se bude vše odvíjet. Je to jako tvořit menu o více chodech. „Přineste na stůl“ to nejlepší, co je ve vás. Programované obrázky zesilují záměr. Miřte skutečně na to, co chcete ve svém životě. Čeho chcete být součástí? Jak se chcete cítit? Co prožívat?

Tak kdo jde do toho se mnou? Můžeme se vzájemně inspirovat a podporovat k dokončení díla. Období od Slunovratu až do Tří Králů je pro výzvu přímo požehnáním. Vykřesejme světlo naděje pro rok 2021!

 

Sdílejte pomocí

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík