Otočte kormidlem a zažijte opečovávání své tvořivé duše

Tak nám slunovrat posvětil léto.
Bude letos v něčem jiné?

S ohledem na netypický rok, kdy jsme svou pozornost obrátili na povel jedním směrem, vnímám mnohem silněji potřebu spočinout teď pro změnu v niterném rozhovoru se sebou. Co z toho vyvodíme. Nakolik to zatřáslo neotřesitelnými jistotami. Jak nám to pomohlo upevnit svou vnitřní svobodu, nebo ji snadno ztratit.

Slunovratové slunce stojí nejvýš a osvětluje nám celý náš život. Ukazuje příležitosti a nové směry.

Věřím, že letošní posilovna kreativních duší (soustředění pro barevnější život) má potenciál dostat vás více k sobě. Nebojte se probudit hravé dítě. Žasnout, objevovat, rozvíjet fantazii. Konat bez omezujících hranic své dospělácké „sabotérské“ mysli. Být ponořeni do tvorby celým srdcem.

Během programu se každé ráno naladíme na novou tvůrčí výzvu. Úkoly nebudou nijak složité na prostor ani náročné na výtvarné potřeby. Nejdůležitější je vaše ochota investovat čas do sebe a chuť hluboce relaxovat tvůrčím procesem. Nepůjde jen o kreslení. Použijeme kreativní přemýšlení u běžných denních činností. Díky tomu se i z všedních okamžiků stanou chvíle sváteční, které budete mít šanci sdílet spolu s ostatními ve facebookové skupině založené ryze pro účastníky aktuální výzvy.

Náměty si rovněž můžete archivovat a vrátit se k nim, až vás bude válcovat rutina. Jsou však koncipované na letní sezónu.

🎨 Svezte se na čtrnáctidenní vlně tvořivosti. Přihlaste se o ni zdarma na info@jakzitbarevneji.cz 

Zažijte opečovávání vaší tvořivé duše všímavou a vědomou pozorností.

První výzvu si přečtete ve své e-mailové schránce už 18.7. ráno.

Sdílejte pomocí

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík