eklektický styl bydlení - interiér

Eklektický styl podnikání

Každá žena je přirozeně bytovou architektkou a designérkou domova. Začíná to výběrem barev stěn a nikdy vlastně nekončí. Jsme  posedlé objednáváním super kousků na internetu, vlastnoruční tvorbou doplňků nebo obojím. A právě pro nás je vhodný eklektický styl.

Dnes mě při prohlížení jedné internetové nabídky napadla paralela „zušlechtění“ podnikání. Co když se podíváme na své podnikání očima interiérové designérky? Každoročně nás internet zasypává novými trendy, podsouvá barvy roku (Pantone Veri Peri) a všelijak formuje a utváří styl.

Z dlouhodobého hlediska však víme, že svůj domov „přemalujeme“ maximálně jednou za 5 až 8 let, obnovu základního nábytku si dovolíme ještě méně často a většinou skončíme u drobných úprav stylu – tu a tam zařadíme aktuální barevný akcent na menším doplňku nebo se postaráme o proměnu interiéru kouzlením s bytovým textilem. Postupujeme tak, že nás to co nejméně zatěžuje po stránce financí i času. Tedy co nejefektivněji.

Zkusme se podívat na své podnikání jako na projekt, ve kterém v novém roce sice něco změníme, upravíme, probarvíme, ovšem zůstane v něm ta hlavní kostra. To co funguje a dobře slouží. Co se osvědčilo u zákazníků. Co přináší radost i nám.

Co dělat pro to, aby bylo naše podnikání unikátní kombinací osvědčených metod, funkčních procesů i hmotných výsledků? Napište si o 3 konkrétní tipy na e-mail: info@jakzitbarevneji.cz a do předmětu e-mailu napište Eklektický styl podnikání.

Chcete zůstat ve spojení s barevnými tipy po celý rok? Sledujte Facebookovou stránku Jak žít barevněji a přihlaste se k odběru novinek/občasných newsletterů a akčních nabídek na stejnojmenném webu.

Sdílejte pomocí

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík