Sebepoznávání prostřednictvím kresby pastelkami

Poznejte jakou barvou září vaše aura

Aurická typologie je výtečný nástroj SEBEPOZNÁNÍ. Jak to funguje? Narozdíl od aurogramu, kde pracuji s jedenácti barevnými energetickými záznamy, které představují jednotlivé oblasti fungování testované osoby v aktuálním čase, je aurická typologie způsob, jak poznat svou trvale převládající barevnost/energii. Barva aury může být tvořená z více odstínů, přesto se dá správným testováním dobrat k převládající kvalitě, a tím i typu osobnosti. Barvy v základu dělíme na fyzické, emocionální, mentální a duchovní. Při odhalování barvy aury je zapotřebí brát v úvahu i případné „stíny a šmouhy“, které výslednou barvu znepřehledňují. Tzv. červené překrytí. Proto s klienty preferuji pohovor a doptávám se na zdravotní i emocionální zranění, aby testování bylo co nejpřesnější. Ve své práci kombinuji napojení na testovanou osobu s testováním automatickou kresbou a následným  tlumočením řeči barev (Barvomluvou) ve výsledném rozboru. Setkání naživo není nezbytné. Propojuji se s vámi na základě data narození a poskytnuté aktuální fotografie. Vy se rozhodnete, zda vyplníte privátní online dotazník nebo na mé dotazy odpovíte během video pohovoru. 

Proč bychom měli znát svou barvu aury?

Poznávat sebe sama je celoživotní úkol i úděl. Paradoxně nejvíc se o sobě dozvídáme v dobách, kdy jsme zkoušeni těžkými životními lekcemi. Tehdy sami sebe překvapujeme tím, jak v dané chvíli reagujeme. Jsme konfrontováni se svou silou i strachy. Nezřídka tak v krizových situacích objevujeme své dosud skryté dary. To, jak jsme schopni se posouvat a měnit, reagovat na věci, které se dějí, komunikovat s ostatními a růst, tvoří obsáhlý a unikátní balíček charakterových vlastnosti, povahových rysů a dovedností. Převažující barvu nebo kombinaci hlavních barev aury můžeme chápat jako určující projev našeho nejsilnějšího vyzařování. Možná znáte výrok, že lidé si nebudou pamatovat, co jste řekli, ale nikdy nezapomenou na to, jak se ve vaší přítomnosti cítili.   

Výběr povolání podle barevného typu

Barvy mají svou symboliku stejně jako čísla. Hlavní barva aury prozrazuje naše skryté touhy, sklony, způsoby myšlení i vnímání. Napoví nám o testované osobě, jestli má odvahu riskovat či disponuje vysoce citlivou duší. Odhalí vůdčí schopnosti, stejně jako nerozhodnost. Potvrdí, jestli jde o egocentrika, nebo empatickou bytost. Série vhodně položených otázek nás umí nasměrovat i k profesím, které jsou pro osobu s danou barevnou energii nejvhodnější. K čemu má předpoklady, pro co se hodí, v jakých zkouškách obstojí. Zajímá vás, jaká je vaše jedinečná aurická typologie? V jakém povolání dosáhnete uplatnění a naplnění zároveň?  

 Napište mi na info@jakzitbarevneji.cz

Sdílejte pomocí

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nákupní košík