Kdo jsem

Jsem vaše pastelková podpora. V každodenním spojení s vámi a pastelkami cítím naplnění. Jsem průvodkyní intuitivní tvorbou a tajuplným světem automatické kresby na skupinových pastelkováních. Vedu vás prostřednictvím barev k sebepoznání. Tvořím obrázky pro radost i programované obrázky k sebeléčení. Pro vás jsem překladatelka aurické kresby aurogramů do poselství naděje, pochopení a uzdravení vztahu se sebou i druhými.

Nejrůznějšími cestami přimíchám barvy do vašich dnů. Coby kreslířka, umělkyně, inspirátorka, lektorka živých i online kreativních workshopů, autorka básniček pro děti a propagátorka čtenářství od nejútlejšího věku. V kurzech kreslení předávám nadšení pro tvorbu dětem i dospělým a mám nejradši, když je společný proces dává dohromady, posiluje jejich důvěru a sebevyjádření.

Dlouhodobě mě zajímá celostní pohled na člověka, zdraví jeho těla i duše a barevné prožívání přítomnosti. S oblibou pronikám i do tajů numerologie, grafologie, enneagramu, human designu. Vyrábím přírodní svíčky, které prodávám na svém e-shopu NaMora. Seznamuji se s novými technikami prospěšnými pro zdravý a plnobarevný život, abych z nich mohla čerpat při našem setkání.

Nákupní košík