Paleta kreativity

Uvolněme společně stavidla tvůrčí síly, která ve vás spí.

 • Zapomněli jste tvořit?
 • Na chvíli jste uvěřili, že na to nemáte buňky?
 • Téměř jste rezignovali na svou kreativitu?
 • Už si ani nevzpomínáte, kdy jste se naposledy věnovali vědomému tvoření?

Možná se právě vy potýkáte s nedostatkem nápadů, potřebujete nakopnutí, jak probarvit šeď dní a znovu rozproudit hravost a spontánnost. Chcete vrátit do všeho co děláte radost a otisknout do svého počínání více sebe.

Poznáváte se?

Pojďme společně uvolnit stavidla tvůrčí síly, která ve vás spí.

 • Láká vás větší odvaha a svoboda – růst v životě i podnikání?
 • Chcete pěstovat zdravé návyky pro kreativní mysl?
 • Toužíte po objevení své pravé vášně, svého jedinečného daru, který nabízíte světu?

Pak jste ve správnou chvíli na správném místě. Vstupte do čtyřtýdenního on-line programu PALETA KREATIVITY. Startujeme 24. října 2021

Jak to bude probíhat?

V praxi to znamená, že dostanete na e-mail PDF materiály k samostudiu, zadání pro praktická cvičení a audio nahrávky pro chvíle, kdy nemáte volné ruce, zato máte volná ouška. Můžete tak volit tempo, které Vám vyhovuje a studovat i při cvičení, vaření nebo na cestách poslechem nahrávek.

Pozvu vás zároveň do stejnojmenné skupiny na FB, založené za účelem sdílení inspirace. Na začátku každého týdne i sem vložím lekce k samostudiu. V příspěvcích zveřejním náměty na jednoduchá praktická cvičení k rozproudění kreativity (v různých oblastech), doporučím literaturu a vložím zajímavé odkazy k tématu. Věřím, že společnou aktivitou zde vytvoříme živý prostor pro otázky, diskusi a vzájemné obohacení.
Jak se Vám v daný týden dařilo zakomponovat tvořivost do života i práce pak shrneme u pravidelného živého vysílání o víkendu, o čase rozhodnete v anketě.

Nejste na Facebooku a nechcete si založit účet ani za studijním účelem? Nevadí. Kurz Vám celý zprostředkuji e-mailem. Ochudíte se však o atmosféru ve skupině, kde bude možné reagovat v reálném čase. Program se bude jako živý organismus vyvíjet tak, abyste v něm našla, co potřebujete, když se budete hodně ptát a taky reagovat. Spolupráce hraje v kreativitě významnou roli.

Každý týden Vám na paletě namíchám nová témata.

 • 1. týden: Co je a není kreativita? K čemu je vlastně dobrá? Kde se bere a jak zjistím svou aktuální míru kreativity?
 • 2. týden: Jak kreativitu ovlivňují denní rytmy, fáze cyklu, roční období? Čím ji můžu podpořit a co moji kreativitu zabíjí?
 • 3. týden: Praktická cvičení na rozproudění kreativního myšlení. Tvůrčí psaní a lekce všímavosti. Nastavení mysli. Tvořivá komunikace v životě/podnikání.
 • 4. týden: Inspirovníky a nápadníky, prostor pro svobodné autentické vyjádření, sebepoznávací hry, ujasnění místa síly.
 • 5. bonusový týden: Pokračuje aktivita ve skupině a dobíhá samostudium. Prostor pro plánované konzultace přes messenger/tel., kde probereme Vaše pokroky a konkrétní případy, které řešíte.

Kolik to bude stát?

Cena kurzu vychází z představy (no jen si to barvitě představte), že se každý týden setkáme ve virtuální kavárně u vybraných kreativních lahůdek a za čtyři týdny nám to na účtence udělá suma sumárum 750 Kč za osobu. K registraci do programu stačí objednat místo v kurzu a uhradit jeho cenu.

Bonus

Každý účastník kurzu získá navíc 10% slevový kupon na libovolnou službu od www.jakzitbarevneji.cz.

Těším se na společnou barevnou výpravu za znovu nalezením Vaší tvůrčí síly.

Ještě váháte, jestli je Paleta kreativity pro Vás?

Kurz je pro Vás, kdo:

Kurz není pro Vás, jestliže:

Nákupní košík