Programované obrázky

Programované obrázky jsou kresby s vloženou informací, díky které jsou terapeutickou pomůckou.

Programované a energetické obrázky působí na mnoha úrovních. Pod první vrstvou barev vás kresba osloví svým vyzařováním, které rezonuje s vaší momentální situací. Může si vás přitáhnout náhodný obrázek z galerie, a je to v pořádku, protože jste poslechli svou intuici. V takovém případě získáte reprodukci původní kresby. Efektivnější cesta je pracovat s individuální programovanou kresbou, cílenou na vaše konkrétní potřeby. 

Možná již máte jasný záměr, v čem především by vás měly energetické obrázky podpořit. Pak stačí, když mi napíšete a já se pustím do kreslení osobního programovaného obrázku. Ten bude výhradně váš, neobjeví se v prodejní galerii a nikdo jiný k němu nebude mít přístup.

V případě, že si ještě nejste jisti, na co obrázek zacílit, najdeme spolu odpověď při konzultaci s automatickou kresbou.

Příklady využití programované kresby

Červená automatická kresba tvaru anděla na bílém papíře

Díky práci s obrázkem se ladíte na stav, kterého chcete dosáhnout. Mějte proto energetické obrázky u sebe, ve své blízkosti. Udělejte si několikrát denně čas na „rande“ s obrázkem. Můžete ho mít vložený pod polštářem, matrací nebo ho používat jako energetický zářič pod sklenicí vody a podložku pod jídlo. Laminace z něj dělá praktického omyvatelného parťáka, který vydrží (téměř) všechno. Vystavte si jej před očima a vstřebávejte vědomě jeho barvy a energii. Vnímejte srdcem. Hrejte si s ním, nechte svou představivost pracovat intuitivně. Kresba vás vezme na procházku… Každý den vás na kresbě může upoutat jiná její část, jiný barevný odstín, jiná kvalita. Věřím, že pokaždé objevíte něco nového z její mnohovrstevnatosti. 

Nákupní košík