Skupinové "pastelkování"

Setkání v úzkém kruhu žen, které se vzájemně inspirují sdílením svých příběhů a pracují společně na svém sebepoznání skrze barvy.

Tříhodinové pastelkování je prostor pro svobodné vyjádření barvami. Učím vás, jak se vykreslit z negativních emocí, jak nacítit informace ze svého těla, poznat strachy zakuklené do bolestí a neduhů. Sytit se energií barev. Přijímat se bezezbytku, poznávat svůj hluboký vnitřní svět. Dovolit si vyjádřit své pocity. S láskou a pochopením k sobě, bez odsuzování druhých. 

Otevřenost a vzájemná podpora je společným jmenovatelem ženských kruhů, na kterých témata intuitivní kresby vychází především z aktuálních potřeb klientek.

Termíny skupinového pastelkování vyhlašuji formou události na své facebookové stránce. Pokud jste skupina tří až pěti žen nebo dívek a máte mezi sebou důvěrné pouto, zarezervujte si pastelkování jenom pro sebe.

Ruka kreslící automatickou kresba a aurogram

Když se dáte do kreslení, zažijete osvobozující pocit. Poodhalíte závoj toho, co se děje uvnitř. Postupně dojde k uvolnění bloků a vyjádření hluboko zasunutých emocí. Samotný proces je léčivý, díky moci podvědomí. Jděte do toho s důvěrou. Bez srovnávání a kritického hodnocení. Intuitivní kresbu nesvazují žádná výtvarná kritéria. Je to důvěrný rozhovor s naší vnitřní moudrostí. Nádherná meditace. Oáza klidu i příležitost najít odpovědi. Vy kreslíte, já pomáhám „číst“ poselství barev a obrázků a podporuji Vás na cestě k sobě samým u Pastelkování.

Nákupní košík