Konzultace s automatickou kresbou

Setkání, na kterém vám pozorně naslouchám a používám automatickou kresbu ve vhodné podobě pro vás.

Setkání u pastelek, kde automatickou kresbu přizveme jako zjišťovací metodu pro komplexnější pochopení vaší situace a nalezení vhodného řešení. Zprostředkuji vám informace, které zachytím v automatické kresbě, abyste z aktuálního vyzařování lépe poznali sebe, své vztahy i stávající kondici.

Při konzultaci se nemusíme spoléhat jen na automatickou kresbu, ale podle potřeby můžeme zapojit i prvky numerologie a další techniky. Navíc si pod mým vedením můžete intuitivní kreslení vyzkoušet sami.

Proč byste si měli dohodnout konzultaci?

Můžete se spolehnout, že vše, co mi svěříte, zůstane jen mezi námi. Respektuji vaši individualitu, na základě které volím uzdravující cestu. Samotnou konzultací to ale nekončí. Když přijmete nová poznání a dojde k pochopení souvislostí, nastane fáze ještě důležitější – nekončící práce pro zlepšení kvality vašeho života. Jsem pro barevnější život každého z nás, protože teprve, když začneme u sebe, můžeme změnit svět v lepší místo. Změna nepřichází ze dne na den, ale vyplatí se vytrvat. Někdy je až zarážející, jak málo stačí. Růst na drobnostech každodenního života je dobrá cesta. Nečekejte, že to za vás někdo udělá a učiňte první krok už dnes.

Nákupní košík